Privátní Archív Vín má nový eshop

Napsal privatniarchivvin.cz (») 5. 3. 2014, přečteno: 2176×
pr-ernie-els-big-easy-white.png

Ke 14. výročí založení Privátního Archívu Vín jsme připravili nový eshop s víny, který obsahuje nabídku kvalitních vín, od levných vín až po luxusní vína. Za posledních 14 let měli členové našeho vinného klubu možnost degustovat jak tuzemská tak i špičková vína z celého světa a za tu dobu už se z nich stali opravdoví znalci vín. Vybíráme opravdu kvalitní vína od nejlevnějších vín až po luxusní vína.

Do našeho eshopu jsme zařadili luxusní vína od golfového mistra a několikanásobného vítěze Major titulu Ernieho Else, který se v roce 1999 rozhodl začít produkovat svoje vlastní prémiová vína v Jihoafrické republice. Pro svůj záměr koupil farmu v oblasti Stellenbosch a spojil síly s několikanásobně oceněným vinařem Loisem Strydomem, aby v roce 2000 vytvořili první vlastní červené víno – klasický „Bordeaux blend.“ Více informací o luxusních vínech Ernieho Else najdete v našem eshopu v kategorii „speciální vína“. Členové našeho vinného klubu měli možnost tato vína degustovat na podzim. Pro velký úspěch budeme degustaci vín v letošním roce opakovat. Více informací na tel.: +420 603 483 727 Ing. Martina Vejnarová nebo www.privatniarchivvin.cz

Na našem e-shopu nechybí ani oblíbený LAHOFER:

Kompletní sortiment vinařství LAHOFER naleznete na našich www stránkách www.privatniarchivvin.cz - sekce eshop - Bílá vína - LAHOFER, červená vína - LAHOFER, růžová vína jsou v sekci růžových vín.

Pro členy Privátního Archívu Vín dodávky vín z Vinařství LAHOFER 1 x týdně. Pro členy našeho klubu speciální slevy. Více informací na tel.: 603 483 727 - Ing. Martina Vejnarová - Privátní Archív Vín.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentování tohoto článku je vypnuto.