Luxusní jihoafrická vína

Napsal privatniarchivvin.cz (») 21. 3. 2014 v kategorii Novinky z vinařství, přečteno: 1377×
pr-hartenberg-stork-small.png

Jihoafrická republika je překrásná země zaslíbená skvělému vínu, fascinující přírodě a golfu. Díky lokalitě si můžete užít horké léto uprostřed evropské zimy, navíc bez časového posunu.

Je to země vyhlášená pěstováním vinné révy. Na stovkách hektarů zrají ty nejlepší odrůdy, ze kterých se vyrábí červené, bílé i růžové víno.

Vychutnejte si ta nejlepší a pečlivě vybraná vína od předních jihoafrických vinařství –Hartenberg, Cederberg, Thelema a nově i Ernie Els. Vinařství, produkce kterých se každým rokem umisťuje na prestižních aukcích, vytvořila vína, v nichž s každým douškem vychutnáte sluncem zalité vinice a ucítíte vítr vanoucí od oceánu.

Nádherná vína jsou vám na www.privatniarchivvin.cz - sekce eshop (Speciální vína - luxusní jihoafrická vína) k dispozici také v luxusních dárkových baleních.

 

Intenzivní sluneční paprsky, dlouhé letní dny, vítr vanoucí od oceánu, hory poskytující vínům blahodárný stín – to vše lze číst a vychutnat v plné chuti červených vín a silné prostupující vůni bílých odrůd.

Tradičním, typicky evropským odrůdám, jako je ku příkladu Riesling nebo Chardonnay uštědřilo jihoafrické podnebí tóny citrusů jako pomeranč a pomelo. Mineralita je pak zřejmá v typicky jihoafrické bílé odrůdě Chenin blanc nebo Sauvignon Blanc.

Červená vína osloví svou plností a vyšším obsahem alkoholu. Na první nádech spoznáte omamnou vůni lesného ovoce, červených bobulí rybízu ale i tóny pražené kávy, vanilky a koření.

Pokud se chcete seznámit s několika víny najednou, využijte možnost nákupu „degustačních setů“. Připravili jsme je pro Vás ve verzi bílých a červených vín, každý po šesti kusech. Šest individuálních chutí za speciální cenu.

 

Pečlivě jsme pro Vás vybrali a na http://eshop.privatniarchivvin.cz - sekce speciální vína - luxusní jihoafrická vína umístili vína těch nejprestižnějších vinařství, kvalita kterých je roky prověřena na vinařských akcích.

Hartenberg – vinařství s rodinnou atmosférou, umístěno v zahradách s místním ptactvem zaujme svou kvalitní produkcí prémiovým vín. Každým rokem získávají vína řadu ocenění, vrcholem kterých je absolutní světový vítěz „Syrah du Monde 2012“ – nejlepší Shiraz na světě.

Cederberg - víno z nejvýše položené vinice v JAR.Révy se pěstují na tvrdém břidlicovém podkladu a kořeny stromků jsou osázeny ve hloubce až ke 3 metrům skály. Kraj je zařazen do regionu UNESCO díky historickému dědictví – jeskynním malbám původního obyvatelstva, křováků kmene San. 

Pohoří je rovněž rodištěm známého čaje Rooibos. Produkuje skvělá bílá vína plná minerality.

Ernie Els – jeden z předních ambasadorů Jihoafrické republiky a jedna z nejznámějších tváří ve světě golfu, se v roce 1999 rozhodl začít produkovat svoje vlastní prémiová vína. Zaměřuje se na produkci červeného vína  ve formě „Bordeaux blend“ a strategií jsou velká vína s jemným charakterem.

Thelema - nakloněné svahy, dlouhé řady vinic, silná a úrodná půda – to vše z tohoto místa dělá „Nebe na zemi“. Specialitou vinařství je Cabernet Sauvignon Mint. Víno osazené na stráni pod eukalypty (které napomáhají révě bojovat se škůdci)  získává v kapkách eukalyptového oleje, jenž se na slupkách hroznů zachytává po větru, svou specifickou jemnou přírodní peprmintovou dochuť.

 

Rádi Vám poradíme a zprostředkujeme výlet do této překrásné země, ať už za ochutnávkou vín, na rodinnou dovolenou nebo k vyzkoušení skvělých golfových hřišť.

 

Vše na www.privatniarchivin.cz - sekce eshop (speciální vína - luxusní jihoafrická vína) případně tel.: Ing. Martina Vejnarová +420 603 483 727.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a dvanáct